Začnime od konca: spôsob užívania

MetaPWR Advantage (kolagén + NMN)

Jeden sáčok na lačno ráno vsypeme do úst a zapijeme, alebo rozpustíme vo vode (nie horúca voda a nemusí sa dokonale rozmiešať) a vypijeme do 10 minút (inak sa vďaka zložkám, ktoré v tele majú napomôcť vstrebávaniu, "pokazí"). 

V prípade, že chcete urýchliť regeneráciu, alebo máte vyšší vek, môžete na mesiac-dva zvýšiť dávku na dve až tri dávky denne. Podľa možností neužívajte úplne večer.

 • Pocit úľavy od bolesti kĺbov sa u niektorých dostavil už po 7 -10 dňoch, 
 • vyšší výkon a energia po 2-6 mesiacoch,
 •  dlhovekosť ... trvá. 

MetaPWR Assist (30 kapsulí, extrakt z morušových listov + berberín)

15 - 30 minút pred hlavným jedlom, alebo jedlom, ktoré obsahuje najviac sacharidov (cestoviny, ryžu, múku). 

Ľudia s nadváhou môžu aj s každým jedlom. 

Výborne pomôže pred koláčikom či sladeným nápojom.

Pôsobí ako životabudič - nie v náhlych výkyvoch, ale udržiava rovnomernú hladinu energie počas dňa a pomáha chrániť telo pred vysokými hladinami cukru a tým regulovať chuť do jedla. 

Zamerajme sa na zeleninu, ovocie, celozrnné obilniny a strukoviny. Môžeme do stravy pridať doTERRA protein. 

MetaPWR zmes esenciálnych olejov(vyberte si:ako olej 15 ml, beadletky 125 ks, tobolky 90 ks)

Tobolku si môžeme pridať 2x denne k LLV a užiť s jedlom.

Beadletky kedykoľvek, keď máme chuť na sladké, alebo sme unavení. Prehltnúť, alebo prehryznúť a nechať rozpustiť v ústach - aj namiesto žuvačky. 

Olej do vody a popíjať behom dňa, alebo zriediť nosným olejom a natierať denne na problémové partie tela. 

Podporuje metabolizmus a podľa nových výskumov pri dlhodobom užívaní brzdí tukové bunky v tom, aby sa zväčšovali. 

Poznámka: Tieto produkty nenahrádzajú zdravú stravu, ani Lifelong Vitality (LLV).

My v skutočnosti nechceme žiť dlho. 

Chceme žiť dlho V ZDRAVÍ A SILE.

Nechceme len tak "dožívať" na liekoch. Chceme mať kvalitný život až do konca. Metabolický a kalendárny vek sa môžu veľmi líšiť - naše telo môže byť vovnútri oveľa mladšie, ako ukazuje kalendár. A to je naším cieľom! 

K tomu potrebujeme každý deň:

 • Výživnú stravu,
 • primeraný pohyb a čerstvý vzduch,
 • hlboký, osviežujúci spánok a dostatok fyzického aj duševného oddychu,
 • čím menej toxických látok a občasný detox/pôst,
 • preventívnu a včasnú zdravotnú starostlivosť,
 • láskyplné vzťahy a veselé zážitky.

Výskumy ukazujú, že z týchto šiestich je práve ten posledný rozhodujúci pre naše dožitie v zdraví a sile a preto stojí za to venovať mu vedomú pozornosť. So všetkými ostatnými bodmi nás môžu veľmi podporiť prírodné produkty.   

metaPWR Advantage: VIAC AKO KOLAGÉN

Obsahuje deväť typov kolagénových tripeptidov z morských zdrojov (chované v chladnej vode, udržateľným spôsobom) a NMN (nikotínamid mononukleotid), ktoré môžu prispievať k produkcii NADH a NAD+ (z prírodného zdroja - kvasníc). Ďalej resveratrol, extrakt z ružového jablka, ceramidy z ryže, extrakt z červeného pomaranča, rakytník, biotín, kyselinu hyalurónovú a lipozomálny vitamín C.

Toto zloženie je vytvorené najnovšími technológiami z prírodných zdrojov tak, aby sa jednotlivé zložky navzájom v celom tele synergicky dopĺňali, aby boli maximálne vstrebateľné a účinné pre predĺženie zdravého života (healthspam).  Na trhu sa nenachádza žiaden podobný produkt. 

Prečo tento kolagén?

Kolagén - potrebujeme na budovanie tela od buniek po pokožku, je to najviac sa vyskytujúci proteín v tele a máme 28 druhov kolagénu. 

Hydrolyzovaný kolagén - natrhaný na fragmenty (tripeptidy), ktoré sú neporovnateľne lepšie a špecificky využiteľné na predlžovanie života. doTERRA kolagén má až 70% podiel tripeptidov a preto má až 12-násobné využitie oproti bežnému kolagénu (3 g = 36 g).   

Prečo hydrolyzovaný kolagén? Lebo byčajné kolagénové peptidy sú dlhé molekuly, ktoré telo potrebuje hydrolyzovať  - natrhať, ale tento proces je náhodný, nepredvídateľný a neefektívny. Nevie sa, aký druh kolagénu telo vytvorí a časť takéhoto kolagénu ani nespracuje. 

Prečo NMN?

S priebežným poklesom prirodzenej produkcie NAD+/ NADH (nikotínamid adenín dinukleotidu) a kolagénu v našom tele nedokážu naše telesné funkcie podávať ten najlepší výkon, ktorého sú schopné. To je okamih, keď do hry vstupuje MetaPWR™ Advantage. Je dizajnovaný, aby sme vyzerali výborne a cítili sa výborne - aby sme spomalili starnutie zvnútra (tkanivá, orgány, cievy) navonok (zdravá a elastická pleť, energia).

Tri dôvody, prečo máme užívať 

doTERRA metaPWR Assist pred hlavným jedlom:

1. Podpora zdravého metabolizmu: doTERRA metaPWR Assist je navrhnutý tak, aby nám pomohol udržiavať zdravý metabolizmus, čo môže viesť k zníženiu hmotnosti, zvýšeniu energie a celkovo k lepšej pohode. Obsahuje extrakt z listov moruše, berberín a škoricu, ktoré sú známe pre svoje vlastnosti podporujúce metabolizmus.

2. Regulácia hladiny cukru v krvi: metaPWR Assist nám môže pomôcť regulovať hladinu cukru v krvi, čo je obzvlášť dôležité pre ľudí s cukrovkou alebo prediabetom - teda všetkých s nadváhou. Extrakt z listov moruše v tomto doplnku môže pomôcť spomaliť vstrebávanie cukru do krvi, čím sa znižuje riziko prudkého nárastu a poklesu hladiny cukru v krvi.

3. Zvýšenie energie a vitality: metaPWR Assist nám pomôcť cítiť sa energickejšie a vitálnejšie po celý deň. Obsahuje esenciálne oleje z grapefruitu, citróna, mäty piepornej, zázvoru a škorice, ktoré sú známe pre svoje povzbudzujúce a energizujúce vlastnosti.

Bonus: metaPWR Assist je vyrobený z prírodných ingrediencií a neobsahuje GMO, mliečne výrobky, sóju, lepok, konzervanty, umelé sladidlá ani arómy. Je to bezpečný a účinný spôsob, ktorým podporíme svoj metabolizmus a tým aj šancu na dobrý biologický vek (=dlhovekosť). 

Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie a pohodu, doTERRA metaPWR Assist je pre vás skvelou voľbou.

Zmes esenciálnych olejov metaPWR: Prečo a ako ju používať?

 Každé ľudské telo má konečný počet tukových buniek, akokoľvek by sme schudli, alebo pribrali - vedia sa neuveriteľne nafukovať, ale aj spľasnúť. Páčilo by sa vám, keby vaše tukové bunky "zabudli", že boli veľké? A zostali by malé?  

Táto zmes olejov v laboratóriu zabraňovala ľudským tukovým bunkám v tom, aby sa zväčšovali. 

Osem rokov trvalo, kým doTERRA odladila túto patentovanú zmes piatich esenciálnych olejov: grapefruit, citrón, mäta pieporná, zázvor a škorica. V tomto pomere tieto oleje pôsobia synergicky a majú viac účinkov na naše zddravie, ale jeden je nad všetky:  

Čo v našom tele urobí zmes olejov metaPWR?

 • Podpora zdravého metabolizmu: metaPWR môže pomôcť vášmu telu efektívnejšie spracovávať potravu a spaľovať tuky, vďaka čomu je ideálny pre tých, ktorí chcú schudnúť alebo si udržať zdravú váhu, ako aj pre tých, ktorí chcú ešte dlho používať svoje telo v zdraví a pohode.
 • Regulácia hladiny cukru v krvi: metaPWR môže pomôcť regulovať hladinu cukru v krvi, čo je dôležité pre ľudí s cukrovkou alebo prediabetom (čo sú všetci s nadváhou).
 • Zvýšenie energie a vitality: metaPWR môže pomôcť zvýšiť energiu a vitalitu, vďaka čomu sa budete cítiť bdelejší a produktívnejší po celý deň.
 • Podpora trávenia: metaPWR môže pomôcť podporiť trávenie a zmierniť tráviace ťažkosti, ako je plynatosť, nadúvanie a zápcha. Dávajte si ho nielen hocikedy v priebehu dňa, ale vyskúšajte kvapku po ťažšom jedle - budete prekvapení, ako sa vám uľaví.
 • Zlepšenie nálady: metaPWR môže pomôcť zlepšiť náladu a zmierniť pocity stresu a úzkosti.

Ako používať metaPWR?

Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako používať metaPWR. Môžete ho užívať perorálne, topicky alebo ho pridať do jedla a nápojov.

 • Vnútorne: Pridajte 2-3 kvapky do pohára vody alebo džúsu a vypite. Môžete ich tiež užívať vo forme toboliek, alebo malých guličiek (beadlets), alebo kvapnúť pod jazyk. Podporíte zdravý metabolizmus. Jednu kvapku po ťažšom jedle - pomôže tráveniu. 
 • Cez pokožku: Každé ráno naneste 2-3 kvapky na oblasť šije a/alebo chodidiel. Môžete ich tiež zriediť nosným olejom a aplikovať na problematické miesta. Zmiešať s epsomskou soľou a pridať do kúpeľa. Podporíte svoju energiu a spaľovanie tukov. 
 • Do difúzera: 2-4 kvapky popoludní - neskutočne podporí vitalitu, dobrú náladu a dokonca aj chuť cvičiť. Môžete pridať aj kvapku na šiju. 
 • V jedle a nápojoch: Pridajte 1-2 kvapky do smoothies, jogurtov, ovsených vločiek alebo iných jedál a nápojov.

Zmes esenciálnych olejov metaPWR je bezpečný a účinný spôsob, ako podporiť svoje celkové zdravie a pohodu. Ak hľadáte prírodný spôsob, ako zlepšiť svoj metabolizmus, regulovať hladinu cukru v krvi, zvýšiť energiu alebo zmierniť tráviace ťažkosti, metaPWR je pre vás skvelou voľbou.

Je to drahé? 

Máte spočítané, koľko vás stojí mesačne vaše auto? My máme 10-ročný Peugeot, ktorý stál cca 30 000 €. Využívame ho veľmi dlho - ale dnes by sme zaň nedostali takmer nič. Keď rozrátam jeho cenu, pridám poistky, opravy a údržbu a palivo, vyjde mi, že za to, že mám kedykoľvek príležitosť odviezť sa, kam potrebujem, som ochotná platiť mesačne 400 - 500 €. 

Aj vy možno investujete do auta, alebo iných nákladných vecí, ako je napr. chata, alebo prístroje a zariadenia ... plus rôzne predplatné za služby a platby za drobnosti, ktoré si kúpime, aby sme mali život ľahší, alebo príjemnejší. Mnohé z nich by sa dali požičať, alebo postrádať, alebo nahradiť.

Koľko (peňazí, času) sme ochotní mesačne investovať do toho jediného "zariadenia", ktoré nemôžeme postrádať, ani si ho nemôžeme požičať, ani nahradiť - do nášho tela?   

Vynikajúca prezentácia Laury Jacobs o MetaPWR Advantage - účinkoch kolagénu a NMN, rozdiel oproti iným kolagénom, protokoly na zdravie kĺbov, silu svalov pri športe, zlepšenie metabolizmu

Vedecký pohľad na účinky metaPWR - rozhovor piatich odborníkov.

Tipy:

 • Pred použitím esenciálnych olejov sa vždy poraďte so svojím lekárom.
 • Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím esenciálnych olejov sa poraďte so svojím lekárom.
 • Udržujte esenciálne oleje mimo dosahu detí.

Dôležité: Informácie uvedené v tomto texte nie sú určené ako náhrada lekárskej rady. Vždy sa poraďte so svojím lekárom pred použitím akýchkoľvek esenciálnych olejov, najmä ak ste tehotná, dojčíte alebo máte akékoľvek zdravotné problémy.