Členstvo v doTERRA - prečo a ako? 

Prečo: 

Lebo takto si môže nakupovať za veľkoobchodné ceny na e-shope doTERRA plus máte k dispozícii zdarma poradenstvo, kedykoľvek potrebujete. 

Je to výhodné, jednoduché a bez záväzkov. 

Aké údaje potrebujete poslať svojej doTERRA partnerke k registrácii?

Meno, priezvisko, telefón, e-mail, adresu fakturačnú, adresu doručenia, dátum narodenia (ten bude vaším "heslom" pri kontakte so zákazníckym centrom. 

Čo bude nasledovať po registrácii?

Dostanete e-mail so svojimi prístupovými údajmi a budete si môcť samostatne nakupovať. Dostanete kontakt na jednu, ale obvykle až dve konzultantky - doTERRA partnerky, ktoré vám budú k dispozícii, aby vám poradili. Ponúkneme vám zdarma úvodnú konzultáciu, v ktorej sa zorientujete v tom, ako používať svoj prvý nákup. Pozveme vás do poradenských skupín - ak budete chcieť. Naučíme vás využívať akcie a všetky finty na výhodný nákup. Mnoho užitočného na úvod si môžete prečítať aj samostatne - na stánke www.aromaterra.sk/nova. 

Po uplynutí jedného roka od registrácie a potom každý rok vám k najbližšej objednávke doTERRA zaúčtuje obnovovací poplatok 18 € a pribalí vám za to najuniverzálnejší olej, Peppermint, v hodnote 24 €.


Jednorazový poplatok za registráciu je 24 €. Ozvite sa nám, pomôžeme vám zostaviť prvú objednávku podľa vašich potrieb.

Ak si vezmete niektorý zo štartovacích balíčkov, čo vrelo odporúčame, poplatok za registráciu sa neplatí. Nižšie nájdete sprievodcu výberom balíčka. 

Ktorý štartovací balíček si vybrať? 

Je dobré mať doma "základnú lekárničku" pre najčastejšie situácie, ako podpora spánku, hojenia, imunity, trávenia a regenerácie - buď v 5 ml verzii (Balík pre rodinu), alebo v 15 ml fľaštičkách (Balík pre domácnosť - tu je darom difúzer). 

Ak máte deti vo veku 2 - 14 rokov, pre ne je určená Kids Collection - 7 olejov pripravených na natieranie: optimálne riedenie pre deti, fľaštička s guličkou a starostlivo vybrané oleje priateľské detskému organizmu. Tieto oleje sa však nedajú difúzovať, lebo sú už riedené kokosovým olejom. 

Ak chcete odštartovať vyživením organizmu o vitamíny, minerály, omega-3 a antioxidanty, zlepšiť svoje trávenie a podporiť imunitu, potom Daily Habits je pre vás - podporí vás v každodennej starostlivosti o zdravie. 

Ak chcete difúzovať v pracovných priestoroch oleje špeciálne vybrané na podporu sústredenia a pohodvej, úspešnej pracovnej aktivity, pre vás je vytvorený balík Together. 

Máme skúsenosť, že za prvé mesiace si klienti nakúpia PRESNE tú výbavu, ktorá sa nachádza v Balíku prírodných riešení. Tak prečo si ich nezaobstarať naraz?

Čo dokúpiť?

Najlepším začiatkom (a najpredávanejším produktom v doTERRA je balík Lifelong Vitality (LLV), komplex vitamínov, minerálov, Omega-3 a antioxidantov, ktoré sú vytvorené z prírodných zdrojov špeciálnou technológiou, a teda vysoko vstrebateľné. doTERRA si tak dôveru v účinku, že ak použijete prvú mesačnú dávku a nebudete spokojní, vráti vám peniaze.  K dispozícii je bežná aj vegetariánska verzia. 

Ak máte lekáreň či obchod, v ktorom chcete oleje a ostatné produkty doTERRA predávať, alebo pracujete v službách, v ktoré môžete obohatiť ich predajom (ordinácia dentistu, lekára, terapeuta, fyzioterapeuta, škôlka, škola, kaderníctvo, kozmetika, nechtový salón, masážny salón a podobne), ozvite sa nám, poradíme ako začať získavať vlastné skúsenosti, ktoré budete môcť odovzdať svojim klientom a podporiť tak svoje podnikanie.