Jarná Tour 2023

Najprv kontext

V doTERRA máme stále nejaké príležitosti vzdelávať sa a inšpirovať sa v tom, ako čo najlepšie využiť kúzlo esenciálnych olejov, spolupracovať s nimi pre naše zdravie a pohodu. Každá si vyberie, čo sa jej hodí - osobne či on-line, veľké podujatie či malú skupinku, video, audio, články ... podrobné alebo letom-svetom. 

doTERRA - centrála pre nás robí napríklad

webovú stránku www.doterra.com, Fb stránku doTERRA Europe, IG stránku Doterra Science

Podujatia, najmä: Svetová konferencia v Utahu, Európska konferencia, sezónne tzv. Túry (napr. Spring Tour), kedy odborníci z doTERRA cestujú po regióne a spolu s našimi skúsenými ľuďmi prednášajú. 

doTERRA - slovenské (epi)centrum, Monika a Viliam Baťkovci (s vďačnou spomienkou na Martinku Valníčkovú)

webová stránka www.esencialnyservis.sk - tu nájdete ponuku vzdelávania, vrátane utorkových webinárov a supersobôt

TerraMia - naša vetva na Slovensku, ktorú vedú Miška a Roman Začkovci, 

so sídlom na Mierovej 83, kam sa môžeme prísť pokochať všetkými olejmi a vyskúšať si ich a kde sa konajú rôzne komorné podujatia, napríklad raz mesačne "deň otvorených dverí" s názvom Deň voňavých zážitkov (cca od 15:00 do 18:00), s malými prednáškami, ochutnávkami olejov, malými masážami, výrobou kozmetiky a hlavne príjemným oddychom a neformálnymi konzultáciami. Vždy majú nejakú tému, teraz ňou boli PARFUMY! Okrem toho pre nás spravujú Fb skupinu TerraMia - cítim sa dobre (otvorená pre všetkých!,  webináre v pondelok o ôsmej, vydávajú brožúru Voňavý pomocník, raz mesačne nám posielajú informačne bohaté maily. Vynikajúcim zdrojom informácií je Akadémia krásnych vôní na youtube - preklad kurzu doTERRA (mimochodom, plateného - teraz zdarma a slovensky). 

AromaTERRA - naša podskupinka  

v starostlivosti Katky Tekáčovej (mamaTERRA, servis pre mamy a ich deti), Vierky Plavčanovej (Esencia Zeme - zdravie, kondícia, dlhá mladosť), Zdenky Mokošovej (esenciálne oleje plus homeopatia a scennar) a Denisky Mikletičovej (detox, podpora). Máme vlastné poradenské skupiny na WhatsApp (doTERRA Inšpirácie, MamaTERRA),  Facebookovú skupinu Aromaterra SK, CZ  (uzavretá len pre našu skupinu). Robíme štvrtkové Základné lekcie (striedavo webináre/živé stretnutia), v sobotu tématické prednášky.  

Tohtoročná Spring Tour - jar 2023

Tieto tour sa konajú 3x ročne. Jarná práve prebehla, letná bude mať za cieľ oboznámiť tých, čo neboli v Lisabone, o hlavnej téme Európskej konferencie - a tou bude isto nový rad produktov, na ktorý veľmi čakáme, MetaPWR. Nenechajte si ujsť preddavok informácií k tejto téme - 30. marca o 17:00, webinár. Jesenná sa konala v októbri.

Tohtoročná Spring Tour bola v hoteli NH Hotel One - neďaleko Ikea. Toto podujatie je vždy koncipované tak, že prospeje ako skúseným používateľom esenciálnych olejov, tak príležitostným, no špeciálne sa tam vyplatí pozvať tých, ktorí práve uvažujú, že sa chcú o nich dozvedieť viac, lebo toto je pre nich skvelá príležitosť nasávať vedomosti a skúsenosti príjemnou, zážitkovou formou. 

Tento raz to bolo tak, že bolo deväť stolov s deviatimi témami, každý stôl spravovala jedna skúsená lektorka. Účastníci sa po 20tich minútach presúvali od stolu k stolu a v malých skupinkách si vypočuli prednášky. Pomedzi to sme si vypočuli niekoľko prednášok z hlavného pódia. Celé to moderoval Roman Začka.

Témy pri stoloch:

 1. Zvládanie stresu a nálad (Eniko Gaal)
 2. Rodinné zdravia - muž, ženy, deti (Dadka Valábik)
 3. Šport a Esenciálne oleje (Iveta Zaťková, Krasia Marková)
 4. Detox / Očistenie a obnova (Mirka Števková)
 5. Redukcia toxického nákladu (Helena Galová)
 6. Balíček Jarnej túry (Irena Ritomská)
 7. Zdravie tráviaceho traktu (Andrea Michalcová)
 8. Starostlivosť o zvieratká (Marianna Tauferová)
 9. AromaTouch (Adriana Šéry).

Prednášky z pódia:

 • Úvod do esenciálnych olejov (Miška Začková)
 • Lifelong Vitality (Gitka Svobodová)
 • Jarná túra - balíček (Monika a Viliam Baťkovci)
 • Veda o esenciálnych olejoch (Andrea Puškárová)

Veda o esenciálnych olejoch 

Prednášala vedkyňa Andrea Puškárová z Akadémie Vied, ústav molekulárnej biológie


Spring Tour Balíček

(moja prezentácia)