Nenechajme si ujsť hlavne toto:

🌸Copaiba tobolky sú v predaji samostatne. Užívajte na upokojenie žalúdka (výskúšané!!!) a v kombinácii s AKÝMKOĽVEK prírodným potravinovým doplnkom - zvyšuje účinnosť. Obsahujú až štyri odrody Copaiba, pre zvýšenie účinku. Informačný hárok tu: https://media.doterra.com/eu/en/pips/cp-plus-softgels.pdf

🌸 ABODE - patentovaná dosť zložitá zmes na čistenie a dezinfekciu v domácnosti (plochy, vzduch, aj telo zvonka (kúpeľ, masáž). Nepoužíva sa vnútorne - na rozdiel od On Guard. Informačný hárok tu: 

https://media.doterra.com/eu/en/pips/doterra-abode-oil.pdf

🌸TEA TREE: Kto má vernostný program a kúpi si do 15teho nad 125 PV, dostane TEA TREE (čajovník) vo verzii TOUCH ako DARČEK. Na šiju - podporuje imunitu, oceníte pri cestovaní. Na rany, štípance, popáleniny - overený, funguje lepšie, ako čistý olej. Pri športe a na výlety povinná výbava. 

🌸PEPPERMINT TOUCH: S 10%nou zľavou je PEPPERMINT touch. Aj ten je na štípance (len na čerstvé - neskôr radšej Tea tree alebo Lavender), bolesti (hlava), osvieženie svalov, uvoľnenie stuhnutia. Natierať na boľavé, stuhnuté miesta, masírovať, vdýchnuť z dlane hocikedy cez deň (namiesto cukríka) na osvieženie, koncentráciu a voľné dýchanie. K tomu pohár vody a polminútový pohyb a s vašou pracovnou výkonnosťou čakajte zázraky!

Popisy týchto olejov a všetkých produktov nájdete tu: 

https://www.doterra.com/ME/sk_ME/product-information-pages

🌸 Želáme krásny mesiac lásky!!

Udalosť roka - uvedenie MetaPWR 

10. mája 2023 od 18:00 - 20:00, 

NH Gate One Bratislava (pri Ikea)


Už niekoľko mesiacov vieme, že aj na náš trh príde MetaPWR - nová sada produktov, ktorá obrátila Ameriku naruby a nevieme sa dočkať. Je to niečo, čo je odpoveďou na hospodárenie s energiou. Naše telá a mysle nemajú čo byť unavené, nervózne, nepokojné, "vyšťavené" - majú všetky predpoklady fungovať v pohode a efektívne. Ako povedal Mirko Frýba, psychiater a učiteľ budhistickej meditácie - nepotrebujeme "čerpať energiu", potrebujeme sa naučiť energiou šetriť a efektívne ju využívať. Máme jej potenciálne dosť. 

Aby telo dokázalo dobre využiť živitny, potrebuje jednak tie živiny, jednak efektívny spôsob ich spracovania. 

Všetci, ktorí majú záujem o dostatok energie, štíhlosť - jej dosiahnutie a udržanie, efektívnu podporu pohybového aparátu a celkové zdravie metabolizmu: toto je pre nás. 


Dr. Brannick Riggs je viceprezidentom doTERRA pre zdravotnícke iniciatívy a zdravotnícky riaditeľ kliniky doTERRA.

URČITE príďte na túto prednášku!

Kde získať informácie

www.aromaterra.sk/registracia - vytvorenie členstva za 1 minútu +všetko, čo potrebujete vedieť o členstve 

www.aromaterra.sk/spoznaj - linky na informácie, tipy a triky na výhodný nákup

www.aromaterra.sk/pouzivaj - o jednotlivých produktoch, DYI nápady

www.esenciazeme.sk - stránka našej kolegyne Vierky Plavčanovej

www.terramia.sk - stránka Mišky a Romana Začkovcov

www.esencialnyservis.sk - možnosť platených kurzov

Nedostatkové produkty sa vracajú do ponuky

• dōTERRA Adaptiv™ (15 ml)

• Veráge™ Immortelle Hydrating Serum

• Pore Reducing Toner

• Women's Health Kit

• Athlete's Kit

• Myrrh (15 ml)

• Yarrow|Pom (30 ml)

• dōTERRA Balance™ Deodorant

• Veráge™ Skin Care Collection

• PB Assist JR očakávame každým dňom, aj Stronger. 

Aktuálny stav ponuky nájdete tu: https://www.doterra.com/ME/en_ME/product-availability

Kompletná mimoriadna ponuka

Body

Zmes olejov bez farby a vône - na výrobu vlastného telového oleja! doTERRA ho vytvorila z olejov mučenky (passion fruit), jojoby, baobabu, moringy a slnečnice. Môže pomôcť udržať pokožku hladkú a hydratovanú. Tento vyživujúci a regeneračný olej je ľahký, ale dobre sa vstrebáva, takže je ideálny na použitie pri domácich a j profesionálnych masážach. Používajte ho vo vani, po sprchovaní alebo na priamu aplikáciu na suché miesta pokožky. 

Špeciálny tip: CUKROVÝ peeling. dve hrste trstinového cukru, 3 polievkové lyžice oleja Body, 20 kvapiek esenciálnych olejov. Po peelingu sa osprchujeme a vychutnávame nakrémované, navoňanú, regenerovanú pokožku. 

Majestic Lore™ 

je inšpirovaná rozľahlými ihličnatými lesmi Kanady, a je vzrušujúcim, osobitým originálom značky dōTERRA. Vôňa pripomína svieže, zelené lesy, zasnežené vrcholky hôr a svieže zimné hmly a je rovnako príťažlivá pre mužov aj ženy. Zmes certifikovaných esenciálnych olejov z čierneho smreka, balzamovej jedle a ďalších podmanivých drevín testovanej čistoty CPTG™ sa spája s nečakanou sviežosťou bergamotu a vytvára klasickú a sofistikovanú vôňu, ktorá je ideálna na denné i večerné použitie.  Jedinečná vôňa s elegantnými, exotickými kvetinovými tónmi a sviežimi, živicovými charakteristikami dreva a listov, lákavá vôňa, s ktorou zažijete osviežujúcí závan veľkých lesov.  9 ml.

Detský difúzer vláčik

Má veľkú nádrž na vodu a je to naozaj krásna lokomitíva, ktorá vypúšťa "paru" zo svojho komína. Má dokonca aj tlačidlom aktivovanú vlakovú píšťalku. Deti budú zbožňovať aj to, keď s vami budú zostavovať vlakovú dráhu, na ktorú sa zmestia až tri vystavené 15 ml alebo 5 ml fľaštičky. Tutuuuuut!

Zendocrine bylinkové kapsule

Čistenie a podpora fungovania pečene a obličiek má v doTERRA tri časti: esenciálny olej Zendocrine (15 ml), tobolky s esenciálnym olejom Zendocrine a bylinkové kapsule, ktoré sú stále ešte len v limitovanej ponuke. Kto si robí jarnú očistu, tomu v nej veľmi pomôžu. 

Spôsob, akým doTERRA vytvorila tento bylinkový extrakt - teda ktorým vytiahla z byliniek to najlepšie, čo môžu dať, v ľahko stráviteľnej a dobre využiteľnej podobe, je patentovaný.  Dá sa kúpiť len v rámci LRP (program vernostných odmien), alebo vo výhodnej cene ako doplnok pri kúpe LLV (Lifelong Vitality - komplex vitamínov, minerálov a antioxidantov).  

dōTERRA Mālama™ Hydratačné mydlo a krém

Neskutočne krásna vôňa. Veľmi sa teším, až bude u nás olej! Zažite exotické havajské ostrovy! Pri každom použití jemne hladí a upokojuje pokožku hydratačnými zvláčňujúcimi látkami, čím vytvára čistiaci, nádherne osviežujúci zážitok ako v kúpeľoch. Popri kúpeli aj pri krémovaní rúk sa nezabudnite aspoň trošku pomasírovať. Kto pozná doTERRA technicku Aromatouch, nech si ju nenechá pre seba! Krém sa hodí nielen na ruky, ale aj na iné oblasti so suchou pokožkou, alebo na celé telo. 

Mydlo je v recyklovanom papieri, krém v krásnej sklenej dóze. Po vypotrebení si do nej urobíme vlastný krém!