Zdroje informácií

o produktoch a ich používaní

Zákaznícky servis

e-mail: zakaznickyservis@doterra.com

00421/2/33 05 62 69 (SR), 00420/2/28 88 22 51 (ČR)

Pracovná doba: 14:00 - 22:00. Platí sa ako za miestny hovor. 

Na stiahnutie, vytlačenie 

Ako používať e-shop

https://shop.doterra.com/

Ako zapnúť titulky
Ako zapnúť titulky

Ako začať používať esenciálne oleje

Ženy, ktorí sú ti k dispozícii

Vyber si svoju konzultantku! Výber tej, ktorá vám otvorí v doTERRA zákaznícky účet, je naozaj pre teba dôležitý - aby ste si rozumeli, aby si jej dôverovala. Bude ťa sprevádzať používaním olejov a je celkom možné, že sa stanete priateľkami. A nielen ona - aj jej mentorka a jej mentorky mentorka sú pripravené poradiť a pomôcť. Po registrácii dostaneš na ne kontakty. Nikdy ťa nebudú zbytočne obťažovať, aby ti niečo predali, nikdy nikomu nepovolanému nedajú kontakt na teba. 

Sú tu, aby ťa podporili a kontakty na ne nájdeš tu.   


V slovenčine

Webináre

Skvelý spôsob, ako začať

Ak ešte vôbec nič nevieš o olejoch a chceš do tejto témy nakuknúť, skoč si na príjemnú hodinku na  Veľký ovoniavací webinár, alebo Webinár pre mamičky, oba sú zdarma. Pošleme ti aj vzorky olejov, aby si mala čo ovoniavať. Najbližšie termíny a prihlášku nájdeš tu: https://www.aromaterra.sk/spoznaj/

Každý pondelok o 20:00 sa koná inšpiratívna polhodinka - webinár na Zoome, vždy k nejakej téme fyzickej, alebo emočnej pohody a zdravia, otvorená pre všetkých, zdarma: https://zoom.us/j/608864814 (viac vždy vo FB skupina Terramia - Cítim sa dobre. 

Web

  • www.terramia.sk Sem píšu Miška a Roman Začkovci, nadšenci používania olejov a podnikania s nimi. 
  • Kopec zaujímavých článkov, ktoré píšu "mamy" doterákov na Slovensku, Martinka Valníčková a Monika Baťková:  https://esencialneoleje.sk/produkty/ 
  • a  https://eshop.esencialneoleje.sk (tu my nenakupujeme oleje, lebo v e-shope musia byť v maloobchodnej (teda vyššej) cene, ale sú tam super popisy olejov).
  • Stránka našej kolegyne Vierky a jej tímu - nežná a veľmi informatívna. Ak sa chceš naladiť na ženskú jemnú silu, potom tu: www.esenciazeme.sk 
  • Všetky možné užitočné zdroje na doterraeveryday, v slovenčine.
  • Policy manual - obchodné podmienky. Užitočný manuál, ku ktorému sa budeš vracať. Nielen vrátenie produktov, reklamácie, ale aj etický kódex, zásady ochrany údajov, odmeňovanie, narábanie so zákazníckym účtom a iné. 

Facebook

Pripoj sa do príjemnej lifestylovej skupiny TerraMia - cítim sa dobre. Denne nájdeš viacero zaujímavých inšpirácií a nemusíš ani mať vlastný nákupný účet v doTERRA. Každý týždeň sa tam objaví téma pondelkového webinára a vo štvrtok dajú záznam z pondelka (zostane k dispozícii týždeň). 

Naša malá skupinka Začíname s esenciálnymi olejmi - Aromaterra má tú výhodu, že tam môžeš klásť otázky.

Nižšie sú uvedené skupiny s konkrétnymi riešeniami, prístupné tým, ktoré už majú zákaznícky účet. 

Youtube kanál

https://www.youtube.com/c/doTERRAeuropeV4/playlists

Všetky videá sa dnes už na Youtube dajú pozerať s automaticky preloženými titulkami, stačí kliknúť vpravo dolu na ozubené koliesko, potom TITULKY, (zapnúť), AUTOMATICKY PRELOŽIŤ, a zvoliť slovenčinu. 

Tlačené materiály

Časopis LIVING v elektronickej podobe (niektoré diely sa dajú v slovenčine kúpiť aj vytlačené - v tvojom e-shope.

Voňavý pomocník - Malá brožúrka, v ktorej nájdeš popisy všetkých olejov doTERRA a odporúčania, čo použiť pri najčastejších ťažkostiach duše a tela (zoradené abecedne). Kúpiš v TerraMia, alebo od tej, čo ťa registrovala. 

Príručka, ktorú vám pribalia k balíku Home Essentials. Pekné obrázky a stručné, ale jasné popisy použitia všetkých olejov. 

Knihy: Modern essentials (kúpite v Esennciálny servis.sk), Zielinski: Liečivá sila esenciálnych olejov (kníhkupectvá), knižky Valerie Ann Worwood (jedna vyšla aj u nás a dotlač sa chystá), Maryza Snyder a ďalší. 

Instagram

Esencie rastlín nás podporujú v schopnosti žiť svoju vlastnú esennciu, pravé JA - naplnený, zdravý život. V začiatkoch života s esenciálnymi olejmi vás chceme sprevádzať na  Začíname esenciálny život. 

Podporu pri používaní prírodných riešení pre mamičky a ich detičky, od počatia po pubertu, nájdete na Trochu iné mamy. 

English


Pre nastavenie titulkov na slovenčinu na YOUTUBE odkaze > kliknite na ozubené koliesko a zvoľte Subtitles Slovak

Pre tie, ktoré už majú svoj zákaznícky účet

Whats App

Keď sa k nám pridáš a otvoríš si zákaznícky účet, dostaneš prístup aj k našej uzavretej skupine na WhatsApp, kde nám skúsené používateľky radia, väčšinou do niekoľkých minút, najviac za hodinu-dve.  

e-mail - mesačník Kabelkové potrebnosti - ak ho nemáš, hľadaj v spame

Všetko, čo na ten mesiac (a ďalej) potrebujete vedieť. Informácia o akciách (a ako v ten mesiac výhodne postaviť svoju objednnávku), malá lekcia o olejoch a práve aktuálne recepty na to ročné obdobie. 

Nákupná aplikácia

- ak máte otvorený účet v doTERRA, môžete nakupovať aj cez mobil.

Facebooková databáza skúseností

Postupne, ako roky našich skúseností s použitím olejov plynú, rastie unikátna databáza odporúčaní, dobrých rád a tipov, ktoré zhromažďujeme, aby pomáhali členom našej užívateľskej skkupinky AromaTerra.