HAPPY podnikateľky I

kurz a výzva

Pre koho: Pre teba, ak chceš zdieľaním olejov zlepšiť svet a svoje podnikanie. 

Termíny:

0. stretnutie - lekcia s Mirkou vo štvrtok 29. 4. o 10:00

1. - 5. stretnutie na Zoome (iný link): 6., 13., 20., 27. mája, 3. júna (štvrtky) o 8:30 - 10:00.

6. stretnutie: 12. júna (sobota) od 9:30 do 13:00 (možno v Terramia, možno v prírode, dohodneme)

Kurz sa bude nahrávať (okrem tej soboty).

Milá kolegyňa,

púšťame sa do intenzívnej práce, dobrodružstva, ktoré, verím, prinesie veľa úžitku i potešenia nám, ale aj tým, pre ktorých pracujeme. Cieľom kurzu a výzvy je lepšie sa naučiť pracovať v doTERRA a rovno to aj uviesť do praxe a uvidieť skvelé výsledky!  

Ako to urobíme? 

STRETNUTIA budú mať TRI časti: 

 1. doTERRA Business Building Certification. Vyskúšame si, ako nám ide to, čo sme sa za uplynulý týždeň na kurze samostatne naučili.
 2. Ako nám ide výzva? Prehľad úspechov za uplynulý týždeň a vzájomný koučing. Človeku sa niekedy zdá, že nič neurobil, tak je fajn obzrieť sa za tým, čo sme vykonali a kam nás to priviedlo. A naopak, niekedy k tomu, aby sme sa do niečoho pustili, pomôže, keď o svojom pláne povieme nahlas.
 3. Nazvime to, osobný rast. Sebauvedomenie, empowerment, komunikácia, vzťahy, emócie, myšlienky. Postupne budeme objavovať a rozvíjať to, kým sme - lebo stávať sa svojou najlepšou verziou, k tomu sme povolaní celý náš život.   

Pomedzi stretnutia budeme robiť: 

 • Individuálne si počúvať a UČIŤ SA kurz doTERRA Business Building Certification - je možné nastaviť slovenské titulky, návod je úplne dole.
 • Z časti "osobný rast" vyplynie vždy jedna malá domáca úloha (ktorá ťa bude tešiť). 
 • Výzva: Robiť denne dve veci: 1. Jeden post na sociálne médiá (FB, IG, Youtube, LinkedIn, niektorá skupina na WA. V proporcii 1:1:1 osobné, produktové, podnikateľské), 2. Jeden skutok odvahy (call potenciálnemu novému klientovi, alebo budovateľovi). 
 • S tým sa viažu dosledovacie telefonáty, stretnutia, pozvania na Voňavé lekcie a vedenie Voňavých lekcií, podľa toho, ako si to každá sama stanovíme.
 • Ako by sa ti páčilo, keby niekto pre teba robil stručný "výcuc" zo zaujímavých a užitočných prednášok a článkov, v trvaní cca 5 minút? Toto bude jeden z bonusov tohto programu, pre teba.

Pozn.: V čom sa tento kurz líši od už natočených, výborných on-line programov o podnikaní od doTERRA?

Možno chceš začať podnikať, ale lepšie ti vyhovuje postupovať samostatne. Áno, čo sa týka podnikateľských tém, budeme preberať prakticky to isté. Prihlás sa do Oil Games (v rámci nich máš Daily Mentor Calls - DMC), alebo počúvaj samostatne DMC, alebo kurz Business Building Certification, všetky sú teraz ešte zdarma. Po Slovensky máš bohatý zdroj vedomostí na esencialnyservis.sk (časť mierne platená) a na terramia.sk (zdarma). Podrobnejší zoznam navrhovaných zdrojov nájdeš na https://www.aromaterra.sk/podnikanie/

Náš kurz ti dá k dobru živých ľudí, energiu skupiny. Môžeme sa navzájom ovplyvniť, a to na 

 • úrovni mysle - inšpiratívnymi myšlienkami, 
 • srdcom - povzbudením podporou, príkladom, a 
 • v rovine činov - tvorivým objavením možností vzájomne výhodnej spolupráce.  Býva to tak, že spolu ľudia dokážu viac.

Čo treba teraz urobiť:  

 • Vyplň, prosím, prihlášku. 
 • Platbu 40 € (30€ depozit a 10€ poplatok) na účet: IBAN SK93 0900 0000 0001 7884 2758
 • Ak si ešte nepracovala so Zoom, prosím, urob si registráciu cez počítač, alebo stiahni aplikáciu na mobil, nech ti to dobre funguje. www.zoom.com.
 • Prihlás sa na on-line podnikateľský kurz, zatiaľ je zdarma: https://training.doterra.com/p/doterra-business-building-certification
 • Stiahni si (a ešte lepšie, daj vytlačiť a zviazať strunou:  https://www.doterra.com/US/en/empowered-success/business-building
 • Vo svojej najbližšej objednávke si obstaraj pomôcky na zdieľanie olejov: malé fľaštičky, lepky, prípadne kľúčenky. Všetko to kúpiš na svojom e-shope www.mydoTERRA.com. No hárky s jedno-druhovými lepkami budeme objednávať a ak chceš, tu si ich do 7. mája objednaj. Roll-ony a iné fľaštičky kúpiš u Zuzky. 
 • Rezervuj si ČAS. Toto je práca, a ak má mať výsledky, potrebujeme sa jej proste venovať. Potrebujeme sa naučiť nové veci, potrebujeme sa poradiť, potrebujeme hovoriť s našimi členmi a potenciálnymi členmi. Je fajn už na začiatku si povedať, koľko času týždenne tejto práci hodláme venovať. (Samozrejme, dá sa zdieľaním v doTERRA zaoberať aj ako koníčkom, teda, keď nám čas zostane.)

Súťažíme najmä samy so sebou, no aj o super odmeny: 

 • Za HAPPY Kurz: Vrátenie 30€ z poplatku za kurz (10€ a viac použijem na veci  pre vás). 
 • Za HAPPY Výzvu: Intro Trio (3x 5 ml Lemon, Lavender, Peppermint)
 • Absolútna víťazka: PREKVAPENIE, oznámime pred začiatkom kurzu. 

Kritériá

Kurz:

Aspoň 3 stretnutia kurzu absolvované aktívnou účasťou, nie z nahrávky.

Splnenie štúdia a domácich úloh, a to aj za tie lekcie, ktoré si absolvovala z nahrávky. 

Výzva:

Postovať treba 6 dní v týždni a skutky odvahy každý pracovný deň. Spolu teda bude 30 postov a 25 skutkov odvahy, za každý bude 1 bod. Odmenu získa každá, ktorá vytvorí hodnotu aspoň 80%, teda 44 bodov. Jednotlivé činy budeme zdieľať vo WA skupine, ale evidovať ich počet si budeme samostatne a na záver oznámime.

Absolútna HAPPY víťazka:

Súčet bodov za (1) výzvu a za (2) hlasovanie na záver o najprínosnejšej účastníčke kurzu a výzvy. 

... no všetky, ktoré sa čo i len trochu naučíme nové veci a vyskúšame si ich v praxi, prospejeme svojmu podnikaniu, sebe i svetu a zaslúžime si hrdé spoločné meno, hepy :)

Teším sa na vás! 

irena

V google Chrome si nastav preklad.
V google Chrome si nastav preklad.
A vo videu si tiež nastav a zapni titulky (ano, akože anglické) a objavia sa ti preložené 😉
A vo videu si tiež nastav a zapni titulky (ano, akože anglické) a objavia sa ti preložené 😉

ZDROJE PROGRAMU:

 • Kuru doTERRA Business Building Certification, ktorý si budeme samostatne pozerať a vzájomne si pomáhať využívať ho vo svojej práci.
 • Princípy Dalea Carnegieho z kurzov o komunikácii, vzťahoch, obchode a spolupráci a empowermente.
 • Princípov Mindfulness
 • Práce s emóciami a myšlienkami (The Journey, The Work)
 • Kredit si zaslúži aj kurz od Dr. Čuhu, najmä jeho pripomenutie afirmácií. 
 • Postupne tu bude pribúdať odporúčaná literatúra. 

doplnkové technické veci

Domáca úloha pred prvou lekciou 

 • Zaregistruj sa na toto podujatie: us02web.zoom.us/j/88341756082
 • Z kurzu https://training.doterra.com/p/doterra-business-building-certification si pozri toľko lekcií, koľko sa ti chce.
 • Rozdaj vzorky. Vo štvrtok, alebo v piatok k tebe dorazí malý balíček odo mňa. Bude v ňom niekoľko malých pomôcok, ako zošit, príručka Žitie s olejmi, zdieľacie fľaštičky na prvých pár dní. Bude tam aj darček - vzácny Diamantový olejček, ako podpora k tvojej práci. A pribalila som aj štyri vzorky esenciálnych olejov, na tému Spánok, Stres, Trávenie a Bolesť. Kto v tvojom okolí jednu z nich potrebuje? Dnes a zajtra obdaruj dvoch ľudí (každému jednu vzorku) a hneď pri tom aj sľúb, že v piatok brnkneš, ako sa po nich cítia.
 • Premýšľaj o svojich cieľoch a dôvodoch. 1. Aký rank, alebo aký zárobok je tvojím najbližším cieľom a dokedy? 2. Aké dôvody máš, že do podnikania v doTERRA ideš? Možno ťa baví pracovať s ľuďmi, možno chceš pomôcť rodinnému rozpočtu, zlepšiť si zdravie, urobiť dieru do sveta ... alebo niečo iné, alebo viac vecí naraz. Zdá sa, že tieto úvahy sú dôležitejšie, než by sme si mysleli. Ja sľubujem, že urobím VŠETKO, čo bude v mojich silách a schopnostiach, aby som vám pomohla tieto ciele naplniť.  
 • Bonus - nepovinne: vypočuj si pieseň "This hands will speak - Tieto ruky hovoria" (dá sa nastaviť preklad). Je to hymna nadácie Healing Hands Foundation, ktorá využíva prostriedky z doTERRA na podporu žien, najmä vzdelávanie, hygiena a bezpečie - zabraňovanie obchodu s bielym mäsom. Je dobré vedieť, že časť peňazí z našej práce pomôže niekde na druhom konci sveta žene, ktorá v živote nemala také šťastie, ako my. 
 • Maj krásne májové dni! Teším sa na stretnutie!

  irena