Júl23

Vložte svoj text

Zuzka Lukačovič

Kvôli karpálnemu tunelu užíva dlhodobo 3x2 tobolky Copaiba. Podstatne znížená bolesť, ale konečne našla riešenie na spánok. Odvtedy je vyspatá, má viac energie, chuť žiť, nastavenie mysle.

Spánok: Valeriana. Neváhať, kúpiť, keď bude v limitke. 

125 bodov do 15teho júla: White Grapefruit

Má jemnejšie, sladšie tóny ako Grapefruit. Rehydratuje náš organizmus - zapojiť do pitného režimu: 1 kvapka do rannej vody. Vnútorne zlepšuje - hydratuje pleť, pomáha obličkám, detoxu, podporuje zdravie močových ciest. Ako všetky citrusy uľahčuje trávenie, pomáha riešiť letné žalúdočné nevoľnosti, kvapku do vody. Dajme ho do limonády počas letnej grilovačky. Grapefruit znižuje chuť do jedla. Pol hodinu pred jedlom vypiť 2 kvapky vo vode. Podpora pri liečbe závislostí a poruchách príjmu potravy. Emocionálny motív: sebaláska. Starostlivosť o pokožku - do VEČERNÉHO krému, 1 kvapku. Pomáha metabolizmu, veľmi vhodný pre diabetikov. Podporuje znižovanie krvného tlaku a podporuje znižovanie stresového cholesterolu v krvi. 

Pôsobí tonizujúco, osviežujúco.

Výborný dodatok ku kúre s metaPWR. 

YUZU (za otvorenie účtu pre 2 nových členov)

Je obľúbené v Kórei a Japonsku, Ferrari medzi citrusmi. Vonia ako zmes všetkých citrusov + bergamot. Silný spúšťač tvorby kolagénu, pleťové tonikum.

Brazílske kadidlo BreuBranco (za otvorenie účtov pre 4 nových členov)

Destilovaná živica. Podobné účinky ako Frankincense. Silný účinok na bolesť a na regeneráciu buniek.  

Kto má 4 nových členov a všetci si urobia v auguste 100 PV objednávku - Jasmín 2,5 ml

Zbiera sa na svitaní, ručne, veľmi jemne. Milujú ho ženy, vyrovnáva hormonálny systém, upokojuje, prináša eufóriu. Učí nás láske k sebe samému. 

TURMERIC Duo kapsule

Turmeric - jeden z mála olejov, ktoré pôsobia na udržanie zdravia nervového systému. Okolo nás je veľa ochorení nervového systému - toto je prevencia. Alzheimer, Parkinson. Silne analgetická, spolu s polyfenolmi zaradiť. Protizápalová, antioxidant. Ochorenia delenia buniek. Zlepšuje trávenie a chráni tráviaci systém pred poškodením - preto ju používajú v Indii. Prevencia ochorení tráviaceho systému - napr. pečeň. Znižuje cholesterol a pracuje s hladinou cukru v krvi. Zmierňuje bolestivú menštruáciu - užívať 2 týždne v mesiaci, začať týždeň pred. Podpora aj pre ženy, ktoré majú problémy s otehotnením. Bolesti kĺbov, opuchy, následky zranení, chrbtice. Reguluje žravky a problémy s prijímaním potravy. Podporuje dobrú náladu a radosť zo života. 

Máme samostatný podcast o kurkume. 

Telové maslo s mrkvovým olejom - limitka

Na regeneráciu po slnení, podporí hnedé opálenie. 

Otázka účastníčky: obličkové kamene, ktoré si dáva pán pravidelne vyberať a stále sa tvoria.

Natierať kombináciu Cypress + Juper berry riedené na obličky, 3x denne, dlhodobo. 

Lemongrass vnútorne, citrusy, napr. Grep + Lemon až do 24 kvapiek denne s pitným režimom. 

Kúru so Zendocrine: vnútorne tobolky a kapsule, natierať na pečeň a obličky Zendocrine riedený.