Nadpis textu

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

1. Budem musieť pravidelne nakupovať?

Nie, môžete nakupovať, kedy chcete. 

No doTERRA vernosť (pravidelné objednávky aspoň raz za 3 mesiace) odmeňuje bonusovými bodmi vo výške 10-30% z nákupu, takže ak sa rozhodnete pre netoxický životný štýl a nahradíte produktami s esenciálnymi olejmi tie, ktoré ste nakupovali v drogérii a lekárni, vznikne vám pravidelný nákup sám od seba a vaše ceny budú ešte pod veľkoobchodnými cenami. (Nechajte si vysvetliť vernostný program)

Naopak, ak súrne potrebujete len jednu-dve veci, spýtajte sa svojej doTERRA partnerky (tej, čo vás registrovala), obvykle má možnosť vašu objednávku prihodiť k svojej a ušetriť vám poštovné. 

2. Prečo sú oleje doTERRA také drahé?

Otázkou skôr je, ako je možné, že iné oleje, ktoré o sebe tvrdia, že sú prírodné, môžu byť také lacné. V esenciálnych olejoch je veľa ručnej práce, vedy a testovania. 

3. Môžu byť esenciálne oleje nebezpečné?

Ak používate kvalitný olej odporúčaným spôsobom, tak sú veľmi bezpečné. Na niektoré obmedzenia však treba brať ohľad, pozrite si podrobné rady na www.aromatrra.sk/bezpecnost. 

KONTAKTY

Poraď sa s tou, ktorej dôveruješ

Vyber si svoju konzultantku! Výber tej, ktorá ti otvorí v doTERRA zákaznícky účet, je naozaj pre teba dôležitý - aby ste si rozumeli, aby si jej dôverovala. Bude ťa sprevádzať používaním olejov a je celkom možné, že sa spriatelíte. A nielen ona - aj jej mentorka a jej mentorky mentorka sú pripravené poradiť ti a pomôcť. Po registrácii dostaneš na ne kontakty. Nebudú ti volať, písať viac, ako je tebe príjemné, nebudú ti predávať, čo nepotrebuješ - na to ony nemajú čas. Svoj čas venujú tomu, aby poskytli užitočnú podporu a pomoc. A ozaj, nikdy nedajú nepovolanému kontakt na teba. 

Sú tu na to, aby tvoja cesta životom bola o niečo ľahšia a krajšia, vďaka esenciálnym olejom. 


Trochu iné mamy

Mamy rozumejú mamám, aj tým, ktoré sa nimi chcú stať. Počatie, tehotenstvo, pôrod, dojčenie, batoľatá, školáci aj pubertiaci sú vo väčšej pohode s olejmi. 

Sme tu pre vás, maminky:
trochuinemamy@gmail.com 

Ak chceš napísať jednej z nás:

Lenka Siklienková #trochuinamamaLenka

lenka.madlenakova@gmail.com

Siska Elková #trochuinamamaSiška

silvia@elko.cc

Katka Tekáčová #trochuinamamaKatka

chovancova.katarina@gmail.com

Spoločné sily

Je takmer jedno, aké karty ti osud dá, ak máš myseľ a srdce otvorené. Vo vzájomnej pomoci, podpore a s humorom je život pekný. Tvoríme si fajn každodenný život. 

Zdenka Mokošová

scenar.rista@gmail.com

Deniska Mikletičová

denisa.mikleticova@gmail.comEsencia zeme, energia ženy

Nech je každá žena spokojná, zdravá, nech sa nesie vznosne, pôvabne, očarená svojou vonkajšou i vnútornou krásou. Nech každá vie o sebe, akým je darom.

Vierka Plavčanová

viera.plavcanova@gmail.com

www.esenciazeme.skIrene Ritomská

irena.ritomska@gmail.com

+421 903 236 230

Prečo to robím