Víkend s Martinkou sa prekladá na jar 2022


Lexikón esenciálnych olejov

OMASTINÁ

Príďte si užiť veselú spoločnosť, krásne prírodné prostredie, ale najmä dva dni s Martinkou Valníčkovou - vedomosti, humor, nadhľad a priateľstvo, ktoré štedro ponúka. V Penzióne pri studničke v Omastinej niektorí z nás boli už dva krát a chystajú sa tretí raz, lebo zakaždým sú prednášky iné. Môžete sa pridať!

Program sa bude najviac asi páčiť mierne pokročilým, ale aj začiatočníci sú vítaní. 

Kapacita programu je obmedzená na 20 osôb, zaisti si svoje miesto - prihlásiš sa TU. 


Predbežný plán je takýto: 

Vypadnite z Bratislavy okolo pol štvrtej, za dve hodiny ste tam. V kľude sa vybalíme, dáme si večeru a okolo siedmej začneme náš prvý blok. Ten bude trvať cca dve hodinky a prejde voľne do debaty pri pive, čaji, a pod. V sobotu budeme striedať výlet za krásami prírody a za bylinkami, debaty o olejoch a oddych. V nedeľu doobedu ešte nebudeme mať dosť vedomostí, ešte budeme počúvať. Obedom náš oficiálny program končí. Možno sa ešte trochu prejdeme k vodopádu a poberieme sa domov. 

Špeciálnym bonusom Omastinej je ten vodopád. Odvážni si vezmú plavky, alebo aj len tak tam vlezú a budú otužení 💖

Kto máte chuť sa nalaďovať, tu je malá, mierne chaotická ponuka: Martinkine pesničky a k tomu 20-minútová nahrávka, prečítala som zo svojich poznámok, čo som stihla na júlovom seminári zapísať.

A ešte jeden aj bonus. Naša lektorka a zakladateľka doTERRA na Slovensku, Martinka Valníčková, je nielen studnica vedomostí, ale má aj komediálneho ducha, ktorý prejavuje komponovaním pesničiek o olejoch. Tak tu je jedna na dnes!